RK73H2BTTD16R5F
MFR.Part #
RK73H2BTTD16R5F
JLCPCB Part #
C7342618
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS