RN73H2ETTD8200B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD8200B10
JLCPCB Part #
C4257005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS