RN732ATTD18R2F100
MFR.Part #
RN732ATTD18R2F100
JLCPCB Part #
C4201227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS