SG73S2ERTTD5232D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD5232D
JLCPCB Part #
C5894641
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS