WK73R2JTTE754J
MFR.Part #
WK73R2JTTE754J
JLCPCB Part #
C4106323
Package
SMD,4.6x3.1mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,4.6x3.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS