RK73H2BTTD1002F
MFR.Part #
RK73H2BTTD1002F
JLCPCB Part #
C183193
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS