RN731JTTD1061F50
MFR.Part #
RN731JTTD1061F50
JLCPCB Part #
C4226204
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS