RK73G2BTTD7871C
MFR.Part #
RK73G2BTTD7871C
JLCPCB Part #
C5875116
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS