RK73H2BRTTD9763D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD9763D
JLCPCB Part #
C6182880
Description
-55℃~+155℃ 250mW 976kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS