SG73S1ETTP5102F
MFR.Part #
SG73S1ETTP5102F
JLCPCB Part #
C4305704
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS