RN73H2ETTD1200A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1200A25
JLCPCB Part #
C4281637
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS