RK73H2BRTTD1872D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1872D
JLCPCB Part #
C6649327
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS