RN73H2BTTD5601D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5601D10
JLCPCB Part #
C2563861
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS