RN73H1JTTD6490D10
MFR.Part #
RN73H1JTTD6490D10
JLCPCB Part #
C4286548
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS