RK73H2BRTTD8063F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD8063F
JLCPCB Part #
C6270697
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS