RN731JTTD10R7D25
MFR.Part #
RN731JTTD10R7D25
JLCPCB Part #
C3991124
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS