SR732ATTD4R75D
MFR.Part #
SR732ATTD4R75D
JLCPCB Part #
C2600541
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.75Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS