RN732BTTD1241B25
MFR.Part #
RN732BTTD1241B25
JLCPCB Part #
C4341490
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS