RK73H2BRTTD6494F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD6494F
JLCPCB Part #
C5851834
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS