SG73P1JTTD4643D
MFR.Part #
SG73P1JTTD4643D
JLCPCB Part #
C4268610
Description
-55℃~+155℃ 333mW 464kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS