RN73H2ETTD5053B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD5053B25
JLCPCB Part #
C4308033
Description
250mW 505kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS