RK73H2BRTTD3832D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3832D
JLCPCB Part #
C7050511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 38.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS