RK73H1ETTP9R76F
MFR.Part #
RK73H1ETTP9R76F
JLCPCB Part #
C2574763
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS