RN73R2BTTD2742C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2742C50
JLCPCB Part #
C4133335
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS