RK73H2BRTTD2323F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2323F
JLCPCB Part #
C4002955
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS