RN73R2ETTD54R2D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD54R2D50
JLCPCB Part #
C2606222
Description
-55℃~+155℃ 250mW 54.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS