RK73H2BRTTD18R7F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD18R7F
JLCPCB Part #
C6182734
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS