RN732BTTD20R3B50
MFR.Part #
RN732BTTD20R3B50
JLCPCB Part #
C4275808
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS