RN73H2ETTD1762C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1762C25
JLCPCB Part #
C4273594
Description
17.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS