RN732BTTD7502A10
MFR.Part #
RN732BTTD7502A10
JLCPCB Part #
C3964232
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS