SG732BTTD120K
MFR.Part #
SG732BTTD120K
JLCPCB Part #
C4094568
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS