RN73H1JTTD1621F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1621F50
JLCPCB Part #
C4141114
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS