HV73V1JTTD684J
MFR.Part #
HV73V1JTTD684J
JLCPCB Part #
C4329736
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS