RK73H2BRTTD1214F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1214F
JLCPCB Part #
C6182710
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS