RN73R2ETTD5103F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5103F100
JLCPCB Part #
C2606932
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS