RK73H3ATTE5R36F
MFR.Part #
RK73H3ATTE5R36F
JLCPCB Part #
C2581372
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.36Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS