RK73H2ATTD9100F
MFR.Part #
RK73H2ATTD9100F
JLCPCB Part #
C276236
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS