SG73P2E1RTTD1801D
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD1801D
JLCPCB Part #
C5894022
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS