RN732BTTD2182C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2182C50
JLCPCB Part #
C3983009
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.8kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS