RN73H2ATTD1241D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD1241D10
JLCPCB Part #
C3937015
Description
1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS