RK73H2ATTD82R5F
MFR.Part #
RK73H2ATTD82R5F
JLCPCB Part #
C5725795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS