SG73S1JRTTD910J
MFR.Part #
SG73S1JRTTD910J
JLCPCB Part #
C5915550
Description
-55℃~+155℃ 200mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS