RK73H2ATTD66R5F
MFR.Part #
RK73H2ATTD66R5F
JLCPCB Part #
C4164652
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS