RN73R2ETTD3362F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3362F25
JLCPCB Part #
C2602784
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.6kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS