SG73P2ATTD471J
MFR.Part #
SG73P2ATTD471J
JLCPCB Part #
C4082979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS