RN73R2ETTD1502F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1502F100
JLCPCB Part #
C2606846
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS