RK73H2ATTD6204F
MFR.Part #
RK73H2ATTD6204F
JLCPCB Part #
C317325
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS