SG73S2BRTTD753J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD753J
JLCPCB Part #
C7079611
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS