WK73R2ATTD13R0F
MFR.Part #
WK73R2ATTD13R0F
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS