RN73H2ETTD5103F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD5103F100
JLCPCB Part #
C4307625
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS